Przejdź do treści »

Szukaj produktów

Witamy na oficjalnej stronie POWERbreathe

POWERbreathe Medic

POWERbreathe Medic

 

Trenażer mięśni wdechowych POWERbreathe Medic został zaakceptowany w Wielkiej Brytanii jako aparat przepisywany na receptę.

  • Trenażer mięśni wdechowych POWERbreathe Medic oferuje opartą na dowodach, bezlekową terapię dla pacjentów cierpiących z powodu duszności, a szczególnie astmy, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP) i niewydolności serca.
  • Zostało naukowo potwierdzone, że POWERbreathe Medic wzmacnia mięśnie wdechowe, redukuje duszność, zwiększa tolerancją na ćwiczenia i poprawia jakość życia szerokiej grupy pacjentów.

W marcu 2006 roku, po 20 miesiącach rygorystycznych testów, POWERbreathe Medic został udostępniony w Wielkiej Brytanii na receptę na podstawie wpisu do rejestru Drug Tariff National Health Service. W 2007 został udostępniony bez recepty w aptekach i punktach sprzedaży detalicznej służby zdrowia na terenie całej Wielkiej Brytanii.

 

Informacje dla pacjentów:

Przejdź do Strony zawierającej informacje dla pacjentów >>

 

Informacje dla pracowników służby zdrowia:

Przejdź do Strony dla pracowników służby zdrowia >>

Źródła:

„Od ponad roku stosujemy POWERbreathe Medic w ramach programu rehabilitacji płucnej i nasi pacjenci uznali, że przynosi on duże korzyści i lubią go używać. Pacjenci są podatni na działanie tej terapii, a ich sprawność wzrosła. Będziemy dalej stosować POWERbreathe Medic jako element uzupełniający nasz program terapeutyczny.”

Gemma Hamilton, Zespół Leczenia Chorób Układu Oddechowego West Cumbria, Working Community Hospital.baner
baner